KONST / Litografier / Färglitografi 12994094
nr 1299 4094
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 16x23cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:47:48
600 kr
800 kr